Ubytování U Zimů

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Křtětice 8, Vodňany 38901

Nově zařízené apartmány Ubytování U Zimů se nachází v obci Křtětice nedaleko města Vodňany. Komfortní ubytování je pro hosty připraveno ve 3 stylově zařízených prostorných apartmánech, jejichž kapacita se má rozšiřovat. Součástí statku jsou dva výběhy pro zvířata. Žije zde např. párek lam krotkých, holandské kozy a několik kamerunských ovcí. Příjemné posezení a prostor k hrám dětí poskytuje přilehlá zahrada s altánkem a letním bazénem. Parkování vozů je možné zdarma uvnitř objektu s kapacitou čtyř parkovacích míst.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování U Zimů On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán 1
Apartmán 2
Selský apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování U Zimů Pokoje

K pohodlnému ubytování jsou připraveny 3 stylově zařízené apartmány. Celková kapacita je 17 lůžek. Vybrat si můžete prostorný apartmán ve dvou úrovních pro dvě až čtyři osoby, druhý prostorný apartmán pro dvě až čtyři osoby či stylový Selský apartmán pro dvě až čtyři osoby s krbovými kamny. Apartmány mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují kuchyní, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

Ubytování U Zimů Gastronomie

Apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně uvařit dle své chuti. Zakoupit lze také kvalitní víno od vinaře z Dolních Bojanovic anebo výborný med od místního včelaře.

Ubytování U Zimů Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování U Zimů Okolí

Křtětice jsou částí města Vodňany v okrese Strakonice. V okolí se nachází mnoho turisticky zajímavých míst se spoustou turistických tras a cyklostezek . Na návsi naleznete také několik památkově chráněných budov, rybníček a dětské hřiště. Nedaleko protéká řeka Blanice vhodná ke koupání i rybolovu. V katastru Vodňan se rozkládá přírodní rezervace Záhorský rybník a přírodní památka Malý ústavní rybník.

Ubytování U Zimů

Křtětice 8, Vodňany
Zobrazit celou mapu